Слухай онлайн
Cуспільство

У Міністерстві охорони навколишнього природного середовища не знають про ситуацію у підпорядкованій йому Держекоінспекції у Львівській області

Прес-служба Міністерства охорони навколишнього природного середовища, якому підпорядкована Держекоінспеція у Львівській області, не коментує ситуацію, яка сьогодні склалася в обласній екоінспекції. Як повідомили «Гал-info» працівники прес-служби, про сам факт їм нічого не відомо, відповідно, жодних коментарів з цього приводу немає.
Як відомо, зараз у приміщенні Держекоінспекції у Львівській області перебувають працівники СБУ.
Нагадаємо, що сьогодні у першій половині дня в кабінет начальника Держекоінспекції Степана Столярського увірвалися троє людей у масках, які представилися працівниками СБУ. Вони вибили двері та вчинили погром у кабінеті. Самого начальника в цей час в кабінеті не було, жодних документів вони не представили. Про це „Гал-info” розповіла помічник директора Оксана Гембусь. За її словами, самого директора на цей момент у присутності адвокатів забрала швидка. У нього стався гіпертонічний криз.
 Як заявили „Гал-іnfо” у прес-службі СБУ у Львівській області, „заходи, що відбувалися сьогодні на вулиці Стрийській, відбувалися відповідно до постанови суду і в рамках чинного законодавства. Наразі по цій справі проводяться слідчі дії”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ