Слухай онлайн
Економіка

У Мінвуглепромі прийняли антикризову програму для «Львіввугілля»

Міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець і керівництво галузі розглянули і прийняли до виконання виробничу програму і антикризові заходи державного підприємства «Львіввугілля» на 2009 рік – про це повідомляє прес-служба Мінвуглепрому.
Виробнича програма діяльності «Львіввугілля» передбачає, що у 2009 року прикарпатські шахтарі розраховують забезпечити видобуток вугілля в обсязі 2 мільйони 920 тисяч тонн. При цьому реалізація товарної продукції складе 642,4 мільйони гривень. Лише за рахунок зниження зольності на 0,7 відсотка гірники «Львіввугілля» розраховують отримати збільшення обсягу товарної продукції на 38,3 мільйони гривень.
У 2009 році у «Львіввугілля» ставлять за мету забезпечити підготовку та введення в роботу восьми гірничих лав.
При розгляді заходів щодо мінімізації ризиків і загроз у зв’язку з діяльністю гірників в умовах фінансово-економічної кризи, керівництво Мінвуглепрому особливу увагу звернуло на зменшення прямих затрат на виробництві. Львів’яни доповіли, що в них розроблено спеціальну програму заходів щодо зниження споживання електроенергії. На цьому вони передбачають заощадити три мільйони 456 тисяч гривень. Ще близько 10 мільйонів буде заощаджено на зменшенні витрат на підтримання гірничих виробок, повторному використанні ресурсних матеріалів.
Таким чином, за рахунок відміни залучення робітників основних і допоміжних професій у вихідні дні, що, як відомо, веде до подорожчання оплати праці, дасть змогу заощадити державному підприємству 18 мільйонів 323 тисячі гривень. Ще понад два мільйони розраховують зекономити у «Львіввугіллі» на впорядкуванні чисельності працюючих відповідно до обсягів виробництва. А 11 мільйонів гривень планується заощадити на скороченні витрат на утримання об’єктів соціальної інфраструктури.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ