Слухай онлайн
Політика

У місті немає коштів на зарплату чиновникам

Як розповіла „Гал-іnfо” заступник міського голови із фінансових питань Любов Максимович в міському бюджеті виникла недостача коштів для погашення недостачі у зарплатному фонді. Зокрема, це спричинено підвищенням заробітної плати працівникам органів місцевого самоврядування, яке було прийнято урядом вже після затвердження бюджету Львова на 2006 рік. За оперативними даними, за період січень-червень зарплатний фонд використаний на 84%, тобто 10,6 млн. грн.

Сьогодні під час сесії міські депутати прийняли ухвалу щодо внесення змін до міського та районних бюджетів міста Львова на 2006 рік, в якій передбачалося збільшення видатків на зарплату працівникам органів місцевого самоврядування на суму 2 млн грн. у тому числі на зарплату 1,5 млн. грн і нарахування на зарплату 0,5 млн. грн. за рахунок тих видатків міського бюджету, які були у резервному фонді.
Не зважаючи на це, за словами Максимович, цих коштів вистачить лише на липень і  серпень, а тому проблема залишається відкритою. „В нас є варіант виходу з ситуації, але ми, поки що, не хочемо його розголошувати. Будемо шукати кошти” — прокоментувала заступник міського голови. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...