Слухай онлайн
Cуспільство

У МВС стверджують, що активісти на Грушевського травмують себе самі

Під час сутичок на вулиці Грушевського більшість травм активісти отримали від використання своєї ж піротехніки.

Про це заявив начальник Управління зв'язків з громадськістю МВС Сергій Бурлаков в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Правоохоронці гранати у натовп не кидають, кидають гранати перед натовпом, і це регламентовано, це є у відповідній інструкції. Я хочу звернути вашу увагу, що наші гранати сертифіковані, є відповідні документи. І вони діють у відповідності з технічними нормами", – повідомив Бурлаков.

"Щодо тих піротехнічних засобів, які використовують нападники: різноманітні салюти, вибухові пакети, світло-шумові гранати незрозумілого походження... Ми бачимо, що багато травм вони отримують саме від своїх піротехнічних засобів", – заявив він.

Крім цього Бурлаков заявив, що правоохоронці поводять себе стримано та максимально утримуються від використання дозволених законом спецзасобів.

"Поведінка правоохоронців, особливо у порівнянні з європейськими колегами, зі світового досвіду - дуже стримана. І міліція максимально утримується від застосування того обсягу сили та спецзасобів, які дозволяє закон. Ми зараз маємо 120 постраждалих працівників міліції та внутрішніх військ, які звернулися за медичною допомогою. 80 людей госпіталізовані", – повідомляє МВС.

Раніше неодноразово повідомлялося про побиття міліцією затриманих на Грушевського активістів та навіть журналістів. Загальна кількість постраждалих за офіційними даними становить вже 119 осіб.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ