Слухай онлайн
Cуспільство

У неділю, 24 грудня, - День працівників архівних установ України

У неділю, 24 грудня, своє професійне свято відзначають працівники архівних установ. Львівська міська рада вітає усіх працівників архівних установ та діловодних служб, відповідальних за архів, членів Експертних комісій підприємств, установ і організацій із професійним святом. Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Вітаємо всіх працівників підприємств, установ та організацій, які відають питаннями архівів, голів та членів експертних комісій підприємств, установ та організацій, а також працівників архівних установ Львова, Центрального державного історичного архіву, Обласного державного архіву, архіву СБУ, архіву Поліції та військового архіву, тобто всіх тих, хто займається діловодством та архівною справою.

Дякуємо за те, що ви дбаєте про збереження історичних та культурних надбань Львова й України. Бажаю добрих умов праці та, щоб ваша робота завжди приносила радість. Бажаємо успішно творити та надійно зберігати культурні, наукові, духовні пам’ятки України та документи Національного архівного фонду! Міцного здоров’я працівникам та їхнім родинам, миру та благополуччя нашій державі», - наголосив Ярослав Стецький, начальник архівного відділу Львівської міської ради

Нагадаємо, у 2017 р, на виконання ухвал Львівської міської ради № 596 від 26.05.2016р.,№ 1043 від 14.10.2016р про виділення земельної ділянки для будівництва архіву міста та рішення виконавчого комітету про оголошення конкурсу, проведено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію будівлі міського архіву у м. Львові на вул. Трускавецькій. Прийняли участь 17 проектів, визначений переможець. Призовий фонд склав 180 000 грн. Проектом передбачено сховища на 640 000 одиниць зберігання. У 2018 р. планується завершити проектні роботи та розпочати будівництво архіву.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...