Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

У Павла Качура плани на майбутнє світлі і радісні — піти у відпустку і поїхати в Крим

У Павла Качура плани на майбутнє світлі і радісні — піти у відпустку і поїхати в Крим — повідомив «Гал-info» екс-міністр будівництва та архітектури України. Про своє ж майбутнє працевлаштування Павло Качур, як він заявив, наразі не задумується.

 «Поки що я збираюся у відпустку і підготовка до неї — це для мене зараз головне. Спочатку треба відпочити, а тоді вже на свіжу голову думати про нову роботу», — зазначив Павло Качур.
 Як запевнив екс-міністр, те, що його не взяли у новий Кабмін, не було для нього розчаруванням. Однак якби такі пропозиції були, то Павло Качур, очевидно, погодився б, але тільки якщо б отримав відповідне завдання від Президента.
 «Ще з моменту свого призначення  я був готовий, що настане час, коли треба буде піти, — говорить Павло Качур. — Проте, оцінюючи останні події, я б найменше хотів говорити про них через призму власного призначення. Зараз лунає багато неоднозначних думок з приводу рішення Президента, погодитися на кандидатуру Януковича на пост прем’єр-міністра, я ж думаю, що пройде час і, скажімо, через п’ять років ми будемо оцінювати ці події, зовсім по-іншому, значно позитивніше, ніж зараз».
Нагадаємо, на посаду міністра будівництва та архітектури України 5 серпня 2006 року призначено Володимира Рибака. Павло Качур працював на посаді міністра будівництва та архітектури в урядах Юлії Тимошенко та Юрія Єханурова.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...