Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

У Перемишлі (Польща) відзначають 10-літтю утворення Перемисько-Варшавської митрополії

6-7 липня 2006 року у Перемишлі (Польща) проходитимуть ювілейні заходи, присвячені 10-літтю утворення Перемисько-Варшавської митрополії та 15-літтю відновлення Перемиської єпархії. Центральним місцем святкувань стане Архієрейська Літургія у місцевому Катедральному соборі Святого Івана Хрестителя, - повідомляє прес-секретаріат Глави УГКЦ.
Для участі у святкуваннях до Перемишля вже прибув Блаженніший Любомир, Верховний Архієпископ Києво-Галицький. Також очікується приїзд владик, членів Синоду Єпископів УГКЦ з України та з-за кордону.
Згідно із програмою свята, 6 липня в Українському народному домі відбудеться ювілейний концерт у виконанні „Капели бандуристів Золоті струни” з  Торонто. 7 липня, у день свята Різдва Івана Христителя, о 10.00 розпочнеться Архієрейська Божественна Літургія. З нагоди ювілею цього дня у соборі Святого Івана Хрестителя м. Перемишля відбудеться виставка фотографій „Храми Перемисько-Варшавської архієпархії”.
Українська греко-католицька церква має на території Республіки Польща дві митрополії. Під опікою Перемисько-Варшавської митрополії перебувають українські греко-католики, які живуть у східній частині Польщі.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...