Слухай онлайн
Економіка

У першому півріччя 2006 року заборгованість всіх категорій споживачів міста Львова перед «Львівгаз» становить 23,88 млн грн (уточнено)

У січні - червні 2006 року заборгованість всіх категорій споживачів міста Львова перед ВАТ «Львівгаз» становить 23,88 млн  грн. Про це «Гал-info» повідомила прес-служба ВАТ «Львівгаз».

Найбільше «Львівгаз» заборгувало населення – 14, 905 млн грн. Але як зазначають в прес-службі, що саме у міжопалювальний сезон, коли суттєво зменшується обсяг споживання газу, відбувається часткове погашення нарощеної взимку заборгованості. Так, з початку весни населення зменшило свій борг перед УЕГГ м. Львова на 3, 86 млн грн.
Організації, що фінансуються з державного бюджету, на відміну від населення, нарощують свій борг перед ВАТ «Львівгаз» -- за півроку заборгованість  збільшилась  на 64%. Станом на 1 липня борг львівських держбюджетних організацій складає 1,409 млн грн. Найбільший  борг в 1,272 млн грн мають підрозділи Міністерства оборони. Тому у травні–червні працівники УЕГГ Львова  «Львівгаз» були змушені від’єднати від газорозподільної мережі 24 об’єкти військовиків. Серед них: БУ № 1 Львівської КЕЧ району з боргом у 584 тис. грн та БУ № 4 з боргом у 23,2 тис. грн.
Відімкнення від газорозподільної мережі, залишається єдиним ефективним способом погашення заборгованості. Часто споживачі погашають борг у той самий день, як працівники  «Львівгаз» опломбували газові крани в їхніх помешканнях. У зв’язку з цим ВАТ «Львівгаз» просить споживачів вчасно розраховуватися за спожитий газ. Адже роботи з від’єднання та повторного під’єднання до газової мережі проводиться за рахунок споживачів.
Загалом, у першому півріччі 2006 року УЕГГ  Львова провело 758 відімкнень боржників серед населення області і 106 – серед суб’єктів господарювання. Зокрема, без газу протягом певного часу (доки не було вирішено питання з погашення боргу) перебували: ТзОВ “Компанія Киянка”, Львівський шаховий клуб, ТзОВ “Добрі меблі”, ЛКП “Добробут-401”, ТзОВ “Леополіс-Ампір”.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...