Слухай онлайн
Кримінал

У потязі «Львів-Мінськ» затримали наркокур`єра-рецидивіста

12.03.2010 при проведенні митного контролю потягу № 372 сполученням “Львів – Мінськ” на одного з пасажирів, який перетинав митний кордон України і виїздив за межі митної території України через відділ митного оформлення “Удрицьк” Рівненської митниці спрацював службовий собака митниці по кличці “Джек”, – повідомила прес-служба ДМСУ

 

Митниками спільно з працівниками ЛВ УМВС України на станції “Сарни” та прикордонниками було проведено детальний огляд речей та одягу пасажира, в результаті якого виявлено подрібнену речовину зеленого кольору масою 208,5 грам, що знаходилась в поліетиленовому пакеті, обмотаному навкруг пояса та прикріпленого клейкою стрічкою до тіла.

 

В своїх поясненнях пасажир –  мешканець м. Сарни 1964 р. н. вказав, що пакет із “травою” (за  попередніми ознаками – маріхуана) йому запропонував перевезти до Республіки Білорусь знайомий  за винагороду.

 

Вже встановлено, що затриманий – давній знайомий Рівненських митників, який давно проторував шлях для збуту небезпечного краму до сусідньої країни – у 2005 році він вже притягався до кримінальної відповідальності за спробу контрабанди понад 700 грамів макової соломки до Республіки Білорусь через пункти пропуску Рівненської митниці і відбував покарання – 4 роки позбавлення волі.

 

Митниками складено протокол про порушення митних правил, вирішується питання про порушення кримінальної справи.   

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");