Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

У рамках фестивалю “Золотий лев” оргкомітет збирає кошти на впорядкування старих і спорудження нових дитячих і спортивних майданчиків

В рамках фестивалю “Золотий лев” спортивний клуб “Золотий лев” спільно з депутатською комісією  молодіжної політики, спорту та туризму Львівської міської ради      збиратимуть  додаткові кошти на впорядкування існуючих і спорудження нових дитячих і спортивних майданчиків. Зокрема, особлива увага приділяється зимовому оздоровленню дітей.
   “Якщо літній відпочинок в місті в нас менш-більш організований, то взимку дітям немає де подітися, зокрема під час зимових канікул і традиційних карантинів. Кожен район має мати дитячий майданчик з безкоштовною ковзанкою. Тому ми ініціюємо створення дитячих ковзанок і спортмайданчиків для зимових видів спорту”, – зазначив голова оргкомітету фестивалю “Золотий лев” Юрій Кардашевський на прес-конференції, організованій з приводу відкриття фестивалю.
Кошти на будівництво майданчиків виділено з міського бюджету, проте немає чіткого механізму для їх розподілу. Зокрема, як зазначив секретар депутатської  комісії  молодіжної політики, спорту та туризму Львівської міської ради  Валерій Веремчук: “Проблема полягає не стільки в коштах, скільки в організаційних моментах. У Львові минулого року відкрили  декілька нових футбольних майданчиків зі штучним покриттям, проте зараз вони в жахливому стані, оскільки за ними ніхто не наглядає, тоді як будівництво одного такого майданчика коштує 13 тисяч євро. Тому, перш ніж будувати,  потрібно вирішити, кому конкретно підпорядковуватимуться ці майданчики і хто за ними доглядатиме.”
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ