Слухай онлайн
Політика

У Росії немає підстав не впускати на свою територію Порошенка – Володимир В‘язівський

„У Російської Федерації немає жодних підстав не впускати на свою територію народного депутата Петра Порошенка”, -- про це в коментарі „Гал-info” повідомив народний депутат, член фракції „Наша Україна” Володимир В‘язівський.
 
„Я переконаний, що Росія буде „відігруватись” на політичних силах чи політичних лідерах проукраїнського спрямування, оскільки бачить в них серйозного конкурента як на політичній арені, так і у російському бізнесі”, -- наголосив народний депутат.
„Якщо уряд Росії думає, що заборонивши в‘їзд на свою територію деяким українським політичним силам, він доб‘ється зниження їхнього авторитету, то глибоко помиляється, оскільки такі дії навпаки піднімають наш авторитет і підтверджують наш вплив і вагомість у суспільстві”, -- додав Володимир В‘язівський.
За його словами, „додаткової інформації, яка би внесла ясність у ситуацію довкола Петра Порошенка, поки що немає”.
Нагадаємо, щонародний депутат Петро Порошенко потрапив у список осіб, чий в'їзд на територію Росії є небажаним. Про це пише одне з київських видань з посиланням на джерела в посольстві Російської Федерації в Україні.
Водночас минулої суботи в Інтернеті з'явилася інформація, що народному депутатові Петрові Порошенку було відмовлено в перетині кордону Російської Федерації.
Протягом наступних двох днів ні сам Петро Порошенко, ні МЗС України, ні зовнішньополітичне відомство РФ цю інформацію не коментували.
Тим часом факт того, що Порошенкові заборонили в'їзд на територію Росії, підтвердило високопоставлене джерело в посольстві Російської Федерації в Україні.
Інцидент із народним депутатом України можна вважати відповідним заходом російської сторони на зарахування в списки персон грата депутатів Держдуми Володимира Жириновського і Костянтина Затуліна, пише видання.
«Надзвичайний та Повноважний Посол України в Російській Федерації Олег Дьомін зазначив, що посольство не має жодної офіційної інформації ні про факт обмеження в’їзду, ні про будь-які причини заборони в’їзду Петра Порошенка», – йдеться у коментарі прес-служби.     
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ