Слухай онлайн
Політика

У Секретаріаті Президента зараз вирішують, чи може на святкування 750-річчя Львова в нашому місті відбутися саміт глав 13-ти держав

У Секретаріаті Президента зараз вирішують, чи може на святкування 750-річчя Львова в нашому місті відбутися саміт глав 13-ти держав. Як повідомив «Гал-info» заступник начальника організаційно-інформаційного управління Львівської міської ради Остап Процик, можливість організації у Львові такого заходу може вирішуватися лише на найвищому рівні.
 «Якщо від Секретаріату надійде негативна відповідь, ми поставимося до цього із розумінням, адже захід такого високого рівня організувати дуже важко, тим більше за такий короткий термін узгодити його із щільними графіками 13 президентів. Якщо ж відповідь буде позитивна, то негайно розпочнемо підготовку до нього. Ми свідомі того, що залишилося дуже мало часу і зробити це буде важко, доведеться підлаштовувати під саміт багато заходів, приурочених до 750-річчя, забезпечити серйозні заходи безпеки, узгодити їх із СБУ та службою охорони Президента. Поряд з тим, подія такої ваги для Львова мала б дуже велике значення, тому зі свого боку ми зробили все можливе, щоб вона відбулася: від імені міста до Президента звернулася народний депутат Руслана Лижичко, яка попросила Віктора Андрійовича посприяти в організації саміту та запросити високопоставлених гостей, а 27 серпня під час святкування 150-річчя від дня народження Івана Франка Андрій Садовий ще раз звернувся до глави держави з цього приводу», — розповів Остап Процик.
 За його словами, влада Львова планувала запросити на саміт президентів тих країн, історія яких в той чи інший спосіб пов’язана з нашим містом. Зокрема, Німеччини, Австрії, Італії, Вірменії, Молдови, Сербії, Румунії, Литви, Угорщини, Ізраїлю, Росії, Хорватії і Польщі. 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");