Слухай онлайн
Cуспільство

У Щедрий Вівторок пластуни Львова створили відео про свій центр у Винниках

Пластуни закликали приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ та підтримати ремонт другого поверху у Вишкільному центрі Пласту.
Фото: Львівська ОДА

Про це інформує пресслужба ЛМР.

14 жовтня львівський осередок Пласту відкрив домівку організації у Винниках, за адресою Крип‘якевича, 2а. Вже зараз у Центрі відбуваються пластові заняття та зустрічі. За перший місяць до Пласту приєднались понад 50 дітей з Винник, а ще понад сотня очікують, коли з‘явиться така змога. Згодом тут організують регулярні тренінги для всіх охочих стати волонтерами та отримати навички виховника – найближчого друга дітей у Пласті. Кожен майбутній вихованець упродовж 5-6 років буде наставником для 10-12 дітей, які чекають на вступ до найбільшої скаутської організації України.

До Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок, який цьогоріч відбувався 30 листопада, пластуни закликали зробити маленьке добро для великої цілі розвитку Пласту у Львові - зробити його доступним для кожної дитини.

З 2017 року у Винниках тривала робота над перетворенням старенької поліклініки, яку місто передало пластунам у довготермінову пільгову оренду, у майбутній пластовий Вишкільний центр. Проєкт отримав 5 мільйонів гривень інвестицій та значну фінансову підтримку від Львівської міської ради. За цей час відремонтували двоповерхову будівлю з конференц-залом, п’ятьма кімнатами для занять та кухнею. Для завершення робіт пластунам залишилося зібрати 300 000 грн на ремонт другого поверху будівлі та оздоблення фасаду. Вишкільний центр назвали на честь Петра Франка, одного зі співзасновників Пласту.

Дізнатись більше про Вишкільний центр у Винниках і підтримати Пласт закликають у відео: 

https://www.facebook.com/PlastLviv/videos/993563154561004/

Більше про Пласт у Львові можна дізнатись на сайті організації, або на сторінці у Facebook.

Контакти Офісу Пласту у Львові - тел. 0322 388 826, e-mail lviv@plast.org.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ