Слухай онлайн
Кримінал

У школах Львова незаконно поводяться з благодійними коштами

У діях посадових осіб низки шкіл міста і районних відділів освіти ЛМР органи прокуратури Львова виявили порушення законодавства про освіту та благодійництво, повідомила прес-служба прокуратури міста Львова

Так, згідно з вимогами закону, створювати благодійні фонди та контролювати надходження, розподіл залучених коштів на потреби навчальних закладів мають право батьківські комітети. Водночас, такі комітети підлягають обов’язковій реєстрації, про що повинно повідомлятися керівництво освітньої установи.

Однак, усупереч вказаним вимогам, діяльність батьківських комітетів у школах Львова не реєструється та офіційно не визнається.

Крім цього, виявлено численні факти, коли керівництво навчальних закладів не звітувало перед батьками про цільове використання залучених благодійних коштів. Зокрема, такі порушення законодавства мають місце у низці шкіл Шевченківського, Залізничного, Личаківського та Франківського районів Львова.

Відтак, прокурори цих районів міста внесли документи реагування керівникам відділів освіти районних адміністрацій ЛМР, які уповноважені контролювати дотримання законодавства щодо збору та прозорості використання благодійних внесків.

За результатами проведених перевірок прокуратурою Львова також внесено подання начальнику управління освіти Львівської міської ради з вимогою притягнути винних осіб до відповідальності та усунути згадані порушення законності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ