Слухай онлайн
Економіка

У січні 2006 року „Львівський інструментальний завод” збільшив реалізацію продукції на 71,1%

У січні 2006 року ВАТ „Львівський інструментальний завод" збільшив реалізацію продукції на 71,1% або 315,4 тис. грн порівняно з аналогічним періодом минулого року - з 443,8 тис. грн до 759,2 тис. грн. Про це „Гал-info” повідомили в дирекції підприємства. „Зростання виробництва в січні цього року відбулося за рахунок того, що завод майже не простоював”, – пояснили на підприємстві.
Львівський інструментальний завод спеціалізується на випуску металорізального інструменту (плашки, мiтчики, фрези). Випускає також товари народного вжитку (пилочка лобзикова, набір викруток в пеналi), займається напиленням коронок та надає послуги промислового характеру.
Основними конкурентами є Харківський інструментальний завод, який виробляє плашки, Запорізький інструментальний завод — мiтчики, Московський інструментальний завод — фрези, Белгородський інструментальний завод — фрези, Томський інструментальний завод — плашки, Інструментальний завод м. Йошкар-Ола — плашки, Вінницький інструментальний завод – мітчики.
Клієнтами Львівського заводу є ДП „Промiнструмент" (Київ), „Iнтерiнструмент" (Брянськ), „Арунта" (Таллiн), ТЗОВ „ОМА" (Москва).
На внутрішньому ринку реалізовує майже 30% — це, в основному, підприємства машинобудівної галузі та комерційні фірми. На зовнішньому ринку підприємство реалізує 70% — це, в основному, підприємства держав СНД та Балтії.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ