Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

У січні прокуратура області розгляне рішення обласної ради про приватизацію

Протягом місяця прокуратура Львівської області розгляне рішення Львівської обласної ради про приватизацію об’єктів, які знаходяться у центрі міста Львова. Про це у коментарі „Гал-info” повідомив прокурор Львівської області Анатолій Пришко.
„Прокуратура області протягом місяця ознайомиться із рішеннями обласної ради і дасть їм правову оцінку. Усі без винятку рішення органів місцевого самоврядування прокуратура області вивчає на предмет законності”, – сказав Анатолій Пришко.
За його словами, поки що не відомо, чи оскаржуватиме прокуратура дані рішення. „Рішення, яке не відповідає законодавству України оскаржується прокуратурою, якщо ж зауважень не буде воно набере чинності”, – додав прокурор області.
Нагадаємо, 26 грудня минулого року сесія Львівської обласної ради ухвалила низку рішень про приватизацію майнових комплексів у центральній частині міста. Зокрема, приватизовані будинки за адресою проспект Свободи, 12, площа Ринок, 17, вулиця Чайковського, 17, вулиця Винниченка, 6.
Приймаючи такі рішення, облрада постановила розпочати приватизацію після визнання нечинним Закону України, підписаного Президентом Віктором Ющенком 1 лютого 2005 року, в якому йдеться про заборону приватизовувати будівлі, які є пам’ятками архітектури. Для прикладу будинок, де знаходиться кафе „Золотий вепр” і орендувалось ПП „Світлицею”, збудований у 1574 році.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ