Слухай онлайн
Економіка

У січні цього року до бюджетів усіх рівнів на території Львівської області мобілізовано 326,4 млн грн

У січні поточного року до бюджетів усіх рівнів на території Львівської області мобілізовано 326,4 млн.грн., що на 95 млн.грн. більше, ніж відповідного періоду минулого року, а перевиконання розрахункового плану за місяць цього року становить 25,7 млн.грн. або 8,5 % (план за січень ц.р. виконано на 108,5 %) — повідомили в прес-службі ЛОДА з посиланням на фінансове управління Львівської облдержадміністрації.
Зокрема, до Держбюджету податковими та іншими органами мобілізовано 218,4 млн грн податків і зборів, від яких проводиться відрахування області дотації вирівнювання, що становить 109,7 % до плану січня цього року і на 75 млн грн  більше, ніж за січень минулого року.
Разом з тим, митні органи області не виконали завдань по державних доходах. При плану січня 81,9 млн грн ними спрямовано до держбюджету 76,9 млн грн  або 94 % платежів, від яких відраховується дотація вирівнювання місцевим бюджетам області.
До загального фонду місцевих бюджетів за січень цього року надійшло податків і неподаткових платежів в сумі 74,7 млн.грн. або 98,8 % до плану. А проти січня минулого року надходження зросли на 11,7 млн грн  або 18,6 %.
В окремих містах і районах не виконуються розрахункові показники Мінфіну. Зокрема, закріплених доходів бюджет м.Львова за січень недоодержав 3,5 млн грн, м. Дрогобича – 0,5 млн грн, м. Борислава – 0,2 млн грн, м. Самбора – 0,2 млн грн, Буського району – 0,1 млн грн.
В області забезпечено фінансування першочергових потреб бюджетних установ, в тому числі видатків на зарплату, енергоносії, придбання продуктів харчування і медикаментів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ