Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

У січні-червні до бюджету області надійшло 20,8 млн грн плати за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності

У січні-червні до бюджету області надійшло 20,8 млн грн плати за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності, що становить 54,6% до річного плану. План шести місяців цього року виконано на 115,6%. Про це вчора, 3 серпня, під час Колегії повідомив начальник головного фінуправління Олег Демків.
Порівняно з 2005 роком зазначені надходження збільшились на 3,9 млн грн, або на 22,9%. При цьому неповністю використано резерви збільшення надходжень до місцевих бюджетів за рахунок перегляду розміру ставок плати за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності та фіксованого податку на доходи фізичних осіб від підприємницької діяльності. Середній розмір надходжень плати за торговий патент з розрахунку на одного платника за шість місяців до бюджетів міст обласного значення становить 4,2 тис. грн., тоді як в в містах Бориславі —1,2 тис. грн, Новому Роздолі — 1,4 тис. грн., Самборі — 1,6 тис. грн., Червонограді — 2 тис. грн. З розрахунку на одного мешканця районів надійшло 1,2 тис. грн, проте у Самбірському районі — 0,6 тис. грн, Сколівському — 0,7 тис. грн., Миколаївському — 0,8 тис. грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...