Cуспільство

У Стрию з 3 по 4 червня проводиться День міста

Згідно програми на суботу, 3 червня, в Стрию планується провести виставку-ярмарок товарів Стрийщини, конкурсну програму  "Чарівна стриянка-2006», а також будуть проводитися такі спортивні заходи: кубок міста з тенісу, регіональний турнір з настільного тенісу, бліц-турнір з шахів, першість області з пляжного волейболу, першість області з городкового спорту, кубок міста з шашок  та другий  етап  чемпіонату України з картингу.
В неділю, 4 червня,  крім  спортивних заходів буде проведено конкурс малюнка на асфальті, відзначення переможців за номінаціями "Стриянин, Стриянка-2005", нагородження переможців за кращу творчу роботу "Стрий - місто моїх надій" Концертна програма за участю творчих колективів дитячої школи мистецтв, дитячої музичної школи ім. О. Нижанківського та хорової школи "Щедрик», гурту "Говерла"  Стрийського міського Будинку культури та  фольк-гурту "Львівські музики".