Слухай онлайн
Політика

У Святвечір Тягнибок планує навідатись до Севастополя. Його вже попередили про наслідки

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 6 січня має намір відвідати Севастополь. Ряд організацій міста попередили політика про персональну відповідальність за можливі наслідки візиту, – повідомило Ytro.ua.

 

У зверненні на адресу політика, яку підписали лідери ряду громадських організацій, йдеться про те, що "26 грудня керовані вами молодики влаштували в інтернаціональному Севастополі нацистський марш, який тільки завдяки щасливому випадку не призвів до масового кровопролиття".

 

"Ваші інвестори, затіяли брудну політичну боротьбу, не можуть не розуміти, що жителі Севастополя ніколи не стануть голосувати за людину, що сповідує принципи соціал-націоналізму. У такому разі, з якою метою в місто російської слави наносяться ці агресивні візити?", - Запитують автори звернення.

 

За їхніми словами, зіткнення, що відбулися 26 грудня в Севастополі і 2 січня в Запоріжжя, "свідчать про недоцільність відвідування Тягнибоком Севастополя 6 січня".

 

"Ви неодноразово заявляли, що сповідуєте греко-католицьку віру, а значить, 6 січня і для вас є святим днем. Цей день прийнято проводити в колі сім'ї, а також у Храмі за молитвами. Масові безлади і сутички, які можуть виникнути у зв'язку з вашим візитом, залишаться на вашій совісті ", - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 26 грудня в Севастополі під час маршу проти нелегальної міграції, організованого Всеукраїнським об'єднанням "Свобода", відбулися сутички, під час яких постраждали кілька людей.

 

Ytro.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ