Слухай онлайн
Cуспільство

У Тернопільській МТГ низка категорій громадян матимуть право безкоштовного проїзду громадським транспортом

У Тернопільській міській територіальній громаді низка категорій громадян, зареєстрованих на її території матимуть право безкоштовного проїзду громадським транспортом.

Про це інформує пресслужба Тернопільської міськради.

Громадяни пільгових категорій населення, зареєстровані у населених пунктах Тернопільської міської територіальної громади, можуть скористатися безкоштовним проїздом за напрямками: «Тернопіль – Курівці», «Тернопіль – Вертелка», «Тернопіль – Малашівці – Іванківці – Плесківці», «Тернопіль – Глядки».

Для безоплатного проїзду за вказаними маршрутами жителям сіл необхідно виготовити персоніфікований електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» категорії «Пільгова» та пред’явити його під час проїзду в автобусі.

Окрім пільговиків, безкоштовно при наявності Учнівської/Студентської «Соціальної карти тернополянина» в автобусах на вищезазначених маршрутах впродовж усього року їздять і студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації денної форми навчання, учні загальноосвітніх шкіл та вихованці середніх і професійно-технічних навчальних закладів.

Зазначимо, громадяни, котрі зареєстровані чи навчаються у населених пунктах Тернопільської громади та виготовили «Соціальну карту тернополянина», можуть скористатися нею і під час проїзду у громадському транспорті Тернополя.

До слова, найбільше персоніфікованих електронних квитків «Соціальна карта тернополянина» виготовили мешканці сіл:

  • Курівці – 243 (16 – «Учнівська/Студентська», 49 – «Звичайна», 178 – «Пільгова»);
  • Вертелка – 80 (12 – «Учнівська/Студентська», 7 – «Звичайна», 61 – «Пільгова»);
  • Глядки – 77 (2 – «Учнівська/Студентська», 13 – «Звичайна», 62 – «Пільгова»);
  • Плесківці – 32 (1 – «Учнівська/Студентська», 4 – «Звичайна», 27 – «Пільгова»).

У Тернополі впродовж літнього періоду включно з вихідними учні загальноосвітніх шкіл, вихованці середніх та професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів денної форми навчання, які розташовані на території Тернопільської громади, їздитимуть у комунальному громадському транспорті безплатно. 

Правом безкоштовного проїзду під час літніх канікул можуть скористатися ті учні та студенти, які мають виготовлену Учнівську/Студентську «Соціальну карту тернополянина» та пред’являть її під час поїздки у міських тролейбусах та комунальних автобусах на маршрутах: №№ 1А, 4, 6, 6А, 9, 21, 23, 29, 31, 32, 35, 37.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ