Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

У травні 2006 року Львівський інструментальний завод збільшив реалізацію продукції на 30,62%

У травні 2006 року ВАТ „Львівський інструментальний завод" збільшив реалізацію продукції на 30,62% порівняно з аналогічним періодом минулого року – з 606,2 тис. грн до 791,8 тис. грн. Про це „Гал-info” повідомили в дирекції підприємства.
       У січні реалізував продукцію на суму -759,2 тис. грн, у лютому - 931,9 тис. грн, березні -729 тис. грн, у квітні - 946,2 тис. грн.
Львівський інструментальний завод спеціалізується на випуску металорізального інструменту (плашки, мiтчики, фрези). Випускає також товари народного вжитку (пилочка лобзикова, набір викруток в пеналi), займається напиленням коронок та надає послуги промислового характеру.
  Основними конкурентами є Харківський інструментальний завод, який виробляє плашки, Запорізький інструментальний завод — мiтчики, Московський інструментальний завод — фрези, Бєлгородський інструментальний завод — фрези, Томський інструментальний завод — плашки, Інструментальний завод м. Йошкар-Ола — плашки, Вінницький інструментальний завод – мітчики.
        Клієнтами Львівського заводу є ДП „Промiнструмент" (Київ), „Iнтерiнструмент" (Брянськ), „Арунта" (Таллiнн), ТЗОВ „ОМА" (Москва).
        На внутрішньому ринку реалізовує майже 30% — це, в основному, підприємства машинобудівної галузі та комерційні фірми. На зовнішньому ринку підприємство реалізує 70% — це, в основному, підприємства держав СНД та Балтії.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...