Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

У травні «Львівсільмаш» має опинитися в «плюсах» – Олег Кобельник

«Наразі витрати ВАТ «Завод «Львівсільмаш» перевищують доходи підприємства, проте, за нашими підрахунками, завод вже у травні має опинитися в «плюсах», – сказав «Гал-info» керуючий санацією ВАТ «Завод «Львівсільмаш» Олег Кобельник.
За його словами, підприємство працює стабільно, виробництво завантажено на 90%, кредиторська заборгованість становить близько 8 млн грн. «Борг є, проте це не секрет: ще на момент припинення провадження справи про банкрутство заводу я у звіті зазначав, що за кошти інвестора погашено лише конкурсну заборгованість, а кредиторська залишилась. Але ми постійно зменшуємо суму боргу, наприклад за останні два тижні ми погасили 500 тисяч грн», – уточнив Олег Кобельник.
Учора колишній представник трудового колективу у раді кредиторів Петро Онищак у коментарі одному з електронних ЗМІ заявив, що «протягом квітня-травня завод працює на від’ємний результат: закуплені абсолютно непрофесійні матеріали, виробництво нікудишнє», а аналіз фінансового становища на підприємстві, що проводило Червоноградське ПП „Аікон”, показало, що кредиторська заборгованість виросла до 9 мільйонів 119 тисяч гривень.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...