Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

У Трускавці розпочався капітальний ремонт доріг

Першою у списку до ремонту значилася вулиця Сагайдачного. Сьогодні тут працює кілька одиниць потужної техніки – самоскиди, екскаватори. На роботах задіяно близько двох десятків людей. Вже майже знято старий асфальт, демонтовано бордюри. Про це повідомили у Трускавецькій міській ради.

До речі, старі, але ще придатні до використання бордюри, будуть встановлені на дорогах внутрішньо будинкових проїздів, в інших мікрорайонах міста, де ремонт цьогоріч не передбачений. Каналізаційні люки також демонтують і піднімають до рівня дороги. Буде покладено 2 шари асфальту, як і передбачено технологією.

Роботи здійснює фірма, яка виграла тендер на виконання робіт, що проводився «Львівавтодором». За якістю виконання робіт періодично стежить сам міський голова Руслан Козир.

Зі слів начальника Управління житлово-комунального господарства і будівництва Юрія Терлецького, за два тижні, якщо сприятиме погода, почнеться асфальтування. За місяць трускавчани матимуть новісіньку дорогу.

Ця подія викликала серед мешканців міста-курорту певний ажіотаж – таких грандіозних робіт з капітального ремонту доріг Трускавець давно не бачив.

На черзі ремонт вулиці Бориславської.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ