Слухай онлайн
Cуспільство

У Винниках на нетверезу жінку склали протокол про ухиляння від обов’язків

Фото Патрульна поліція Львівської області
Фото Патрульна поліція Львівської області
Фото Патрульна поліція Львівської області
Фото Патрульна поліція Львівської області
1/2
Патрульні склали протокол на 19-річну матір, яка ухиляється від виконання своїх обов'язків. Про це повідомили 31 травня Гал-інфо у пресслужбі Патрульної поліції Львівської області.

Патрульні 4 батальйону отримали виклик у місто Винники на вулицю Богуна від небайдужих, які почули плач дітей та крики дорослих.

Коли екіпаж приїхав на місце події, то був вражений побаченим: антисанітарія в помешканні, безлад та мухи усюди(включно на їжі).

У будинку було двоє дітей віком 10 місяців та 2 роки, їхні 19-річна мати та 24-річний тато з ознаками алкосп'яніння та хвора бабця.

Враховуючи, батьки не забезпечили необхідних умов для життя та виховання своїх двох малолітніх дітей, що унеможливлює фізичне існування, моральний та духовний розвиток та несе безпосередню пряму небезпеку, загрозу їх здоров’ю та життю патрульні склали на молоду жінку протокол за ч. 1 ст 184

(Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей) КУпАП.

Про цей інцидент повідомили відділ ювенальної превенції та соцслужбу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ