Слухай онлайн
Cуспільство  |  Кримінал

У Західній Україні до охорони правопорядку залучено Внутрішні війська

З метою забезпечення громадського порядку та безпеки громадян підчас Різдвяних свят у Луцьку, Івано-Франківську, Калуші, Чернівцях, Львові, Тернополі, Рівному, Ужгороді, Хмельницькому та Кам`янець-Подільському до несення служби з 6 по 9 січня щоденно залучатимуть близько 400 військових правоохоронців, 25 нарядів із собаками та близько 15 автопатрулів. Повідомив начальник групи зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації управління Західного територіального командування ВВ МВС України підполковник Вадим Голуб.

Вони нестимуть службу з 18.00 до 24.00 години. Патрулі внутрішніх військ також чергуватимуть на залізничних вокзалах у Чернівцях, Львові, Тернополі, Рівному, Ужгороді та Івано-Франківську.

Сьогодні всім військовим була надана можливість прийняти Святу сповідь та причастя, відвідати Різдвяні богослужіння. Увечері для військовослужбовців строкової служби та тих, хто находиться в нарядах та на чергуванні організують традиційну Святу вечерю на яку запросять священнослужителів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ