Слухай онлайн
Політика

У Західній Україні за Медведєва проголосували 86,6% виборців — Генконсул Російської Федерації у Львові

Вчора у президентських виборах на Західній Україні взяли участь 629 громадян Росії. Із них у Львові — 340, а Мукачевому – 96, в Рівному – 75, в Чернівцях – 63 та Трускавці — 55. результати голосування такі: за Богданова – 7 голосів, це 1,12%, за Жириновського — 25, це 3,99%, за Зюганова — 52 голоси, це 8,29% голосів та за Медведєва — 543 голоси, це 86,6% голосів. Про це «Гал-info» повідомив Генеральний консул Російської Федерації у Львові Євген Гузєєв.
За його словами, всього було визнано дійсними 627 бюлетенів, 2 було визнано недійсними у зв’язку із тим, що на них були відмітки за двох кандидатів. «Вибори пройшли спокійно і порушень громадського порядку не було. Наша виборча комісія і Генеральне консульство у Львові висловлює щиру подяку керівництву областей і міст, де пройшли вибори, а також ми хочемо подякувати усім ЗМІ за об’єктивне висвітлення ходу голосування на Західній Україні», — зазначив Гузєєв.
Він також додав: «На виборах Президента Росії у 2004 році в голосуванні у Львові взяли участь 219 людей, у Держдуму — 294. На теперішніх виборах явка значно вища».
 Нагадаємо, вчора, 2 березня, у Російській Федерації відбулися вибори президента.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ