Слухай онлайн
Cуспільство

У Залізничному районі закрили два салони грального бізнесу, а на Сихові – комп’ютерний клуб

«У Залізничному районі закрили два салони грального бізнесу, а на Сихові – комп‘ютерний клуб», – про це «Гал-info» повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
За інформацією Залізничної районної адміністрації, закрили салон грального бізнесу, який розташований на вул. Кн. Ольги, 114 (ринок «Провесінь»). Наразі справа про його примусовий демонтаж перебуває на розгляді в суді. Салон закрили у зв’язку з перевищенням повноважень, оскільки приміщення було передано в оренду для торгівлі, крім того, договір оренди закінчився першого січня. Приватний підприємець планує продовжити договір оренди, однак переобладнати приміщення для продажу продуктів харчування.
Інший гральний салон розміщувався на тролейбусній зупинці за адресою: вул. Кн. Ольги, 106. У двох салонах було 26 гральних автоматів.
На території Залізничного району функціонує 18 об’єктів грального бізнесу (271 гральний автомат), з них 16 салонів та два – на ринках.
Також минулого тижня працівники відділу соціально-економічного розвитку Сихівської адміністрації спільно з інспектором пожежного нагляду та інспектором санітарної станції району провели перевірку комп’ютерних клубів району. Їх на Сихові усього шість.
У результаті перевірки санітарна служба заборонила продовжувати роботу комп’ютерного клубу «Оріана» на вул. Чукаріна, 3, що розміщений у школі-ліцеї. Комп’ютерний клуб закрито на ремонт, оскільки у приміщенні протікала каналізаційна труба. Виконуючий обов’язки директора пообіцяв учасникам перевірки, що після ремонту у цьому приміщенні замість комп’ютерного клубу відкриють магазин для канцтоварів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ