Слухай онлайн
Здоров'я

У Збройних силах вже 57 випадків COVID-19

27 травня прес-служба Командування медичних сил звітує про епідемічну обстановку в Збройних Силах України.

Станом на 07.00 27 травня в Збройних Силах України хворіє 57 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужало 102 особи.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 287 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 35 осіб.

За минулу добу зареєстровано чотири нових (один з них летальний, як повідомлялось вище) випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

У закладах охорони здоров’я перебуває двоє військовослужбовців (Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону та Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ"). Ще один військовослужбовець (Київська область) перебуває на амбулаторному лікуванні. На 27.05.2020 запланована госпіталізація до Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ". Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Наразі у Збройних Силах України обліковано – 162 особи, хворіє – 57 осіб, одужало – 102 особи, летальних – 3 випадки.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, в Україні коронавірус підтвердили ще у 321 людини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");