Слухай онлайн
Економіка

У Жовкві планують збудувати завод з переробки ягід

У Жовкві планують збудувати завод по переробці ягід. Про це «Гал-info» повідомив голова Жовківської  райдержадміністрації Михайло Заболоцький.

За його словами, голландсько-французька компанія «Агрофруктіка» за підтримки райдержадміністрації утворила підприємство «Агрофруктіка-Бишків», котре знаходиться в селі Бишків Жовківського району. Там було взято в оренду 30 гектарів землі,  на якій засіяли полуниці. В цьому році передбачається зібрати 300 тонн полуниць.
Для переробки полуниць та інших ягід планується збудувати завод, на якому будуть займатися переробкою ягід: якісні ягоди будуть заморожувати в новітніх холодильних камерах і відправляти в Францію та Голландію, неякісні ягоди будуть розтиратися на порошок для виготовлення натуральних соків і також будуть відправлятися в Голландію та Францію – зазначив Михайло Заболоцький.
Сировину – ягоди - будуть як власного вирощування, так закуплені за оптовими цінами в населення – розповів Михайло Заболоцький. Завод буде розміщений в Жовкві і займатиме площу близько п’яти гектарів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...