Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Учора в усіх церквах УГКЦ в Україні та за кордоном було відслужено божественні Літургії за переслідуваних та їх гонителів

У неділю, 12 березня, у рамках відзначення 60-ї річниці Львівського псевдособору 1946 року було відслужено Божественні Літургії за переслідуваних та їх гонителів в усіх церквах УГКЦ в Україні та за кордоном. Про це повідомив о. Ігор Яців, прес-секретар Глави УГКЦ.
У Патріаршому соборі Воскресіння Христового в м. Києві Літургію з приводу 60-ї річниці Львівського псевдособору очолив Блаженніший Любомир, Верховний Архієпископ Києво-Галицький. З ним співслужили Преосвященні  Владики Богдан (Дзюрах), Єпископ-помічник Києво-Вишгородський УГКЦ, і Станіслав (Широкорадюк), Єпископ-помічник Києво-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні, монс. Войцех Залускі, Радник Апостольської Нунціатури в Україні  та численне духовенство.
Із своїми промовами виступили Владика Станіслав (Широкорадюк), монс. Войцех Залускі та Владика Богдан (Дзюрах). У своєму слові Владика Богдан зокрема сказав: «Ми сьогодні зібралися на цю Літургію, щоб спільно дякувати Богові за дар свободи, за весну нашої Церкви, а водночас – просити в Нього мудрості і сили, щоб бути вірними свідками Христа у нинішньому світі. Я особисто чекав на цю Літургію з особливим трепетом, і тепер радію, що міг разом з усіма вами принести Богові цю першу безкровну жертву в нашому соборі як Єпископ-помічник Блаженнішого Любомира і молитися за всіх вас – священиків, сестер, братів, вірних нашої архієпархії, дякуючи Богові за те, що ви є, за ваш труд і за ваше служіння, задля того, щоб, як не раз пригадував Його Блаженство „Церква була собою, була Церквою, або точніше – ставала щораз то більше Церквою, такою, якою прагне мати її Господь”.
Після Літургії відбувся чин освячення ікони, а відтак Владика Богдан уділив всім присутнім своє архієрейське благословення. Спільна молитва завершилася трапезою, до якої було запрошено всіх присутніх.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...