Слухай онлайн
Політика

УДАР ініціює позачергову сесію Ради

Партія “УДАР” вимагає терміново скликати позачергову сесію Верховної Ради і розпочинає збір підписів за це, - заявляють в партії.

Парламент повинен невідкладно розглянути ситуацію з дотриманням прав політичних ув’язнених, зокрема Юлії Тимошенко і Юрія Луценка та дати оцінку діям правоохоронних органів щодо депутатів від опозиції. “За те, що відбулося в Харківській клінічній лікарні “Укрзалізниці”, коли жінок-депутатів силою видворили з приміщення, за те, що в громадські приймальні опозиційних депутатів вриваються бійці спецпідрозділів мають відповісти керівники правоохоронних органів країни”, - йдеться в заяві партії “УДАР”.

На позачерговій сесії “УДАР” вимагає звіту Генерального Прокурора Віктора Пшонки, міністра внутрішніх справ України ВіталіяЗахарченка та голови СБУ Олександра Якименка щодо резонансних подій останніх днів, і ставитиме питання про їх політичну відповідальність.

“Якщо нехтування правами громадян і свавілля чинної влади триватиме, ми, як і обіцяли, вимагатимемо проведення дострокових парламентських і президентських виборів вже цього року”, - підкреслив лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ