Слухай онлайн
Cуспільство

УГКЦ відповіла Писарчуку

«Ми зробили необхідні кроки задля запобігання і недопущення виступів чи заяв з боку наших священнослужителів, суперечних з позицією Церкви щодо виборчих перегонів чи з загальнолюдськими етичними нормами», - про це йдеться у відповіді УГКЦ на лист керівника виборчого штабу Віктора Януковича на Львівщині, народного депутата України Петра Писарчука. Про це повідомила прес-служба ЛОО ПР.

Нагадаємо, раніше Петро Писарчук звернувся до Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара із відкритим листом, в якому стверджував, що «окремі отці займаються агітацією за існуючого прем'єр-міністра, називаючи її „єдиним українським демократичним кандидатом, який дбає про народ і Україну”. При цьому другий кандидат в Президенти називається „донецьким бандитом”, „злодієм”, який підкупом хоче стати Президентом і відкриє пряму дорогу на Україну Російській Православній Церкві».

Відповідь УГКЦ подаємо нижче:

«Не маючи нагоди перевірити достовірність поданих Вами інформацій, але поділяючи Вашу стурбованість щодо чесності та прозорості передвиборчої кампанії, Ми зробили необхідні кроки задля запобігання і недопущення виступів чи заяв з боку наших священнослужителів, суперечних з позицією Церкви щодо виборчих перегонів чи з загальнолюдськими етичними нормами.

Зайвим є зазначати, що Церква ані не поділяє, ані тим більше не підтримує будь-яких проявів приниження гідності людської особи, нагнітання ворожнечі чи протистоянь у суспільстві. Навпаки, в цей нелегкий для нашої Батьківщини час ще більше молимося за Божу поіку і благословення для нашого народу. Цього ж благословення щиро бажаємо і для Вас!

З належною пошаною,

Богдан Дзюрах,

Керівник Адміністрації Патріаршої курії

Секретар синоду Єпископів УГКЦ»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ