Слухай онлайн
Політика

Україна чекає на відповідь Польщі щодо будівництва міжнародного автомобільного пункту пропуску у Нижанковичах

Україна чекає на відповідь Польщі щодо будівництва прикордонного пункту пропуску у Нижанковичах – про це „Гал-info” повідомив заступник голови Старосамбірської райдержадмістрації Володимир Погрібний.
 За його словами, Кабмін ще першого червня цього року прийняв рішення про будівництво нового автомобільного пункту пропуску Нижанковичі з української сторони та Мальховіце -  з польської, та наші сусіди досі не дали відповіді.
 Якщо польська сторона погоджується на будівництво пункту пропуску, то для цього треба буде збудувати об’їзну дорогу навколо селища Нижанковичі довжиною 4,5 км, на що потрібно один рік  та 5 млн гривень державних коштів.
Крім цього заплановано будівництво пункту пропуску  Боберка-Смільник (Турківський район). Наразі місцева влада проводить підготовчі роботи – про це „Гал-іnfо” повідомила керівник прес-служби Західного регіонального управління ДПСУ Тетяна Герасимчук. За її словами, там погана дорога і навіть неможливо підвезти будматеріали. Хоча сама ділянка є сприятливою для будівництва переходу, поруч є ландшафтний парк.
Всі нові пункти пропуску будуватимуться за принципом спільного контролю.  В такий спосіб економитиметься час та кошти. Зараз за цим принципом працює лише пункт пропуску Смільниця–Кросценко.
 На західному кордоні України найбільшим пунктом пропуску є Краковець, тут діє шість поліс на виїзд, та Смільниця – чотири полоси, через які можуть їздити автомобілі з максимальною вантажопідйомністю 4,5 тонни.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");