Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Україна поки не має перспективи членства в ЄС, – німецькі експерти

Євросоюз повинен чітко зафіксувати, що Україна поки не має перспективи членства в ЄС, переконані німецькі експерти. За вісімнадцять років українські політики тільки обіцяли реформи, однак нічого не робили для цього.

У найближчому майбутньому Україна не зможе інтегруватися до Європейського союзу і про це європейські лідери мають чесно сказати українцям, впевнений керівник Європейської Академії в Берліні Екгарт Штратеншульте. Про це він сказав, виступаючи під час відеоконференції, де йшлося про відносини між Німеччиною і Україною.«Вам самим треба краще займатися розвитком країни. Ми ж не можемо запропонувати шлях до щастя», - зауважив Штратеншульте.

Водночас виконавчий директор Східного комітету німецької економіки Райнер Лінднер впевнений, що зараз Україна переживає глибоку рецесію і країні вкрай потрібні реформи соціальної сфери, зокрема слід навести лад з пенсіями та зарплатами українців. Також Лінднер наголошує, що без модернізації економіки та змін у аграрному секторі? Україні буде важко.

Натомість колишній уповноважений президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський впевнений, що реформи в Україні таки велися всі ці роки, втім їхні наслідки українці відчують згодом. Соколовський також дорікнув німцям за те, що ФРН досі так і не виробила єдиної власної концепції щодо України, передає Німецька хвиля.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...