Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Україна й Польща провели фінальний раунд переговорів щодо укладення двосторонньої безпекової угоди

Заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква провів фінальний раунд переговорів з делегацією Польщі щодо підписання двосторонньої безпекової угоди.

Про це повідомила пресслужба президента України.

"Наші переговорні команди провели складну роботу, і тепер ми впритул наблизилися до укладення двосторонньої безпекової угоди. Роль Польщі в наданні допомоги Україні та наближенні нашої перемоги важко переоцінити. Це буде по-справжньому амбітна угода, де відображено більшість наших здобутків і спільних планів на майбутнє", - сказав Жовква.

Сторони відзначили досягнутий прогрес та узгодили графік подальших дій щодо фіналізації двосторонньої угоди та її підписання найближчим часом.

Повідомляється, що до складу делегації також увійшли заступник керівника Офісу глави держави Роман Машовець і перший заступник міністра закордонних справ України Андрій Сибіга. Польську делегацію очолив заступник міністра закордонних справ Роберт Купецький.

Україна й Польща укладуть угоду на виконання Спільної декларації G7 про підтримку України, яку ухвалили торік 12 липня. Загалом наша держава уклала вже 17 двосторонніх безпекових угод.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ