Слухай онлайн
Cуспільство

Україна залишається одним із лідерів за проникненням Instagram

Україна залишається одним із лідерів за проникненням Instagram у порівнянні із сусідніми країнами та великими європейськими державами. Facebook в Україні має більший рівень проникнення, ніж у сусідній Молдові та Німеччині, але менший, ніж у Польщі й Туреччині.
© SharesPro

В усіх регіонах України, окрім Харківської області, Facebook популярніший за Instagram. 

Україна займає друге місце у світі за часткою жінок-користувачів Facebook і входить до топ-10 держав за часткою користувачок Instagram. 

В українському Facebook жіноча аудиторія переважає чоловічу в усіх вікових категоріях.

Instagram втрачає аудиторію до 19 років. Причиною такого падіння може бути активний відплив користувачів до інших сервісів, наприклад, до TikTok.

У Facebook з молодіжною аудиторію ситуація більш драматична. Протягом останніх 10 місяців соцмережа мала чіткий тренд на відтік аудиторії у віці до 33 років. Однак цей спад компенсовувавс приток користувачів у віці 39+.

Стрімко зростає популярність Facebook Messenger: упродовж останніх чотирьох місяців його аудиторія збільшилася на 1,5 млн і тепер складає 8,7 млн користувачів.

Загальна аудиторія, яку можна охопити через рекламний кабінет Facebook, нині складає 19,5 млн користувачів. 

Дізнайтеся деталі у новому дослідженні комунікаційної агенції plusone!

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо напередодні, капелан ЛМР о. Павло Дроздяк закликав обмежити використання соцмереж під час Великого посту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ