Слухай онлайн
Cуспільство

Україні потрібні безпілотники і зв’язкове обладнання, - Чалий

Україна потребує безпілотників, задоволена рівнем військової співпраці з Європою та США, але не задоволена її динамікою. Про це повідомив заступник голови адміністрації президента Валерій Чалий.

"Від самого початку ми говорили про потребу допомоги Україні з боку західних партнерів. Тепер в нас краща ситуація, є конкретні плани, є розуміння Міноборони, МЗС і між розвідками, між нашими західними партнерами. Ми задоволені цим рівнем співробітництва, але не задоволені динамікою, бо змінюється ситуація в зоні конфлікту", - сказав він.

"Ескалація, напади на українські війська, спроби розширити окуповану територію дають нам сигнал, що потрібно збільшувати допомогу Україні. Насправді немає проблеми зі смертоносною зброєю… Нам потрібно більше зв’язкового обладнання, захисного обладнання, більшість з якого можна використовувати на лінії розмежування", - сказав він.

"Нам потрібні додаткові безпілотні літальні апарати, які гарантують контроль і спільність висновків з українського, російського боку і з боку ОБСЄ. Це для нас пріоритет", - зазначив Чалий.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ