Слухай онлайн
Cуспільство  |  Кримінал

Українофоб із Севастополя публічно спалив паспорт громадянина України

24 січня на центральній площі Севастополя Нахімова активіст Прогресивно-соціалістичної партії України, депутат Ленінської районної ради Костянтин Заруднєв спалив свій паспорт громадянина України на знак протесту проти присвоєння звання Героя України Степану Бандері. Повідомив sevastopol.su


Ющенко своїм Указом показав, що морально-етичні цінності нормальної людини для нього не існують. Політичний тероризм не пройде! Це найменше, що я можу зробити, але світ повинен знати, що є падлюки і негідники, які грають в свою політичну гру на вбивствах, на грабунках, на мародерствы, і така людина – Ющенко, - заявив Костянтин Заруднєв. 

На питання журналістів про те, чи має намір він відмовитися від громадянства України і якому громадянству він надасть перевегу, Костянтин Заруднєв відповів, що поки він буде проходити цю офіційну процедуру, сподівається, що на той час держави України не стане і він, як сподівається, стане громадянином незалежного Криму. 

 Щоб не порушувати правила благоустрою, Костянтин Заруднев кинув палаючий паспорт у найближчу урну, де документ і згорів.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ