Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Українська асоціація діячів грального бізнесу розробляє проект Закону щодо грального бізнесу

Українська асоціація діячів грального бізнесу розробляє проект Закону щодо грального бізнесу. Про це сказав президент Української асоціації діячів грального бізнесу Сергій Третяков сьогодні 26 жовтня, на прес – конференції.

За його словами,  асоціація діячів грального бізнесу розробляє проект Закону, який би встановлював єдині норми в Україні щодо діяльності грального бізнесу. Сергій Третяков додає, що  встановлення чітких законодавчих норм, які дозволять регламентувати  діяльність грального бізнесу, дозволить його легалізувати, оскільки ще  з 2000 року існує ліцензування грального бізнесу, але місцева влада не видала жодної ліцензії на гральний бізнес, тому ігрові автомати встановлюються в недозволених місцях.
Звинувачення проти грального бізнесу не є безпідставними, оскільки по-перше місцеві органи влади не регламентують гральний бізнес, по-друге  суб’єкти господарської діяльності входять в змову з корупційною владою.  «Міська влада свідомо не видає ліцензії, оскільки навколо грального бізнесу крутяться великі гроші, задіяні корупційні схеми», -- сказав Сергій Третяков.
 


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ