Слухай онлайн
Cуспільство

Українська партія готова долучитись до захисту «Експресу»

Українська партія вимагає від сьогодні та до завершення парламентських виборів заборонити будь-які позови з боку влади та політичних партій до засобів масової інформації, предметом яких не є захист честі та гідності. В іншому випадку ми закликатимемо міжнародні структури втрутитись у ситуацію в Україні навколо ЗМІ. Про це заявив голова Львівської крайової організації Української партії Олег Канівець, коментуючи ситуацію, що склалась навколо всеукраїнської газети «Експрес». Про це повідомила прес-служба партії.

«Останнім форпостом, який не може подолати влада є професійність та принциповість журналістів, зокрема, газети «Експрес». Їх поведінка обурює владу, адже вони продемонстрували, що не все в нашій країні можна купити за гроші, чи інші преференції. Тому обраний шлях майже рейдерського знищення одразу декількох видань. Цинізм цієї операції важко переоцінити. Єдиним виходом із цієї ситуації є солідарність та підтримка редакції із боку колег з інших ЗМІ, громадський резонанс та юридична підтримка. Українська партія готова долучитись до захисту «Експресу» надавши можливість працювати з нашими юристами. Крім того, ми чітко заявляємо, що приймаємо сторону цього авторитетного видання, яке читають мільйони українців», - зазначає Олег Канівець.

На думку політика, тиск на ЗМІ продовжуватиметься і надалі.

«Ми пишаємось принциповістю редакції та журналістів газети «Експрес», і висловлю переконання, що справедливість у цьому процесі буде встановлена. Навколо цього процесу повинні об'єднатись усі хто розуміє справжнє значення таких слів, як «свобода слова», та «демократія»», - додає політик.

За словами Канівця, мораторії на судові процеси із ЗМІ зменшить тиск на них та стане одним із кроків до забезпечення проведення чесних виборів.

«Навряд чи комусь із опозиційних партій потрібні вибори, де ЗМІ повністю підконтрольні владі. Тому, це питання усіх нас – політиків, громадськості, суспільства», - підсумував він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ