Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Українське історичне товариство у Польщі ухвалило заяву «Про останні події в Україні».

Українське історичне товариство у Польщі ухвалило заяву «Про останні події в Україні».

Подаємо текст заяви: "Відмова від підписання Президентом України Віктором Януковичем Угоди про асоціацію з Європейським Союзом викликала спротив українського народу. У Києві на Майдані Незалежності протягом більше двох місяців тисячі українців протестують проти відзоду українських властей з шляху європейської інтеграції.

На жаль, українська влада не пішла на діалог з проєвропейською опозицією, чим загострила конфлікт. Ігноруючи волю більшості українців ухвалили антидемократичні закони, що призвело до ескалації конфлікту і кровопролиття. Ми рішуче засуджуємо такі дії.

У зв'язку з убивством учасників Євромайдану чинна українська влада втратила підтримку більшості українського суспільства. Українське Історичне Товариство у Польщі висловлює своє обурення з приводу вбивства учасників Євромайдану і висловлює співчуття їх сім'ям і близьким.

Ми звертаємося до Президента Віктора Януковича з вимогою розпочати діалог з опозицією, реалізувати її законні вимоги і негайно припинити конфлікт на благо всього українського народу.

Варшава, 24.01.2014 р. Від імені УІТ у Польщі Голова, доктор наук, проф. Роман Дрозд".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ