Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Українських лікарів чекають у польській армії

Міністерство національної оборони працює над угодою з Україною у справі працевлаштування українських військових лікарів. Як повідомив речник міністерства Януш Сеймей, відомство хоче вислати їх до Польського військового контингенту.


Януш Сеймей: «Відомство шукає хірургів-ортопедів, терапевтів і анестезіолога, але це не означає, що нині медичного зебезпечення в Афганістані немає. Бо ми тепер говоримо про пошуки лікарів відносно чергового, вже 7-го контингенту наших солдатів в Афганістані. І звідси й з‘явився проект технічної угоди з українською стороною, щоб ці лікарі туди прибули.

Технічне порозуміння з Україною Нині перебуває на етапі консультацій між відомствами.


Речник Міністерства національної оборони впевнений, що відомство встигне своєчасно підготувати угоди і українські лікарі поїдуть в Афганістан протягом найближчих місяців.

Розмови з українцями проходять через те, що зацікавлення з боку польських лікарів військовим виїздом до Афганістану, – мінімальне.


Тим часом, відомство має намір збільшити зарплату лікарів у місіях з 15 тисяч злотих до 25 тисяч, тобто до восьми з половиною тисяч доларів.

За переліт українських лікарів заплатить польська сторона, а зарплати повинна покрити Україна.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ