Український біатлоніст Андрій Дериземля фінішував п’ятим у спринті на Олімпіаді

14 лютого спринтом на 10 км стартували змагання з біатлону серед чоловіків на Олімпіаді у Ванкувері. Український біатлоніст Андрій Дериземля показав п’ятий час у спринті на Олімпіаді у Ванкувері.

Як відзначає видання, підсумкові результати досить несподівані, але це пояснюється тим, що значну частину гонки йшов мокрий сніг і траса стала важкою. Тому пощастило саме тим біатлоністам, які стартували першими.

Серед цих перших виявився і Дериземля, який став п’ятим з двома промахами. Пробилися у гонку переслідування Седнєв і Семенов. Седнєв без промахів фінішував у третьому десятку, Семенов - у четвертому. Ще один українець – В’ячеслав Деркач - не зміг увійти у топ-60 і у переслідуванні участі не візьме.