Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Український католицький університет "дезорієнтував" "Свободу"

Секретарю Львівської міської ради Василю Павлюку прикро, що депутати Львівської міської ради відмовилися звільнити від сплати орендної плати за землю Український католицький університет. Про це сьогодні, 27 січня, він заявив в коментарі Гал-інфо.

«Відверто скажу, мені дуже прикро за це рішення, і я на наступному пленарному засіданні буду однозначно ініціювати це питання, щоб його ще раз винести на засідання. І я особисто підтримаю це питання, адже навіть дискусії бути не може з цього приводу», - наголосив Василь Павлюк.

Причиною такого рішення він вбачає в тому, що в залі було недостатньо людей, або ж депутати просто не зорієнтувалися про що саме йдеться.

Нагадаємо, що, 27 січня, на сесії Львівської міськради депутати не підтримали пропозицію міського голову Львова Андрія Садового про звільнення Українського Католицького університету від сплати оренди землі.

Додамо, що Василь Павлюк є членом ВО «Свобода», яка має більшість у Львівській міській раді – 55 депутатів із 90.

Також нагадаємо, що недавно два високі чиновники Львівщини знайшли роботу саме в УКУ – екс-начальник ГУ освіти Львівської ОДА Павло Хобзей та екс-голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ