Українці перемогли на легкоатлетичних змаганнях в Словаччині

Наприкінці листопада традиційно у день вигнання фашистських окупантів зі словацького міста Михайлівці проводяться легкоатлетичні змагання Beh o štít mesta Michalovce.

Вдень на дистанціях від 500 до 4000 метрів змагаються юні спортсмени, а із заходом сонця на старт виходять дорослі спортсмени. Цього року, незважаючи на низьку температуру (+1о) і сильний вітер, о 18.00 на дистанцію загальною довжиною у 7600 метрів (чотири кола по Площі визволителів) вийшло 107 спортсменів.

Переможцем з результатом 25 хвилин і 20 секунд став 25-річний мукачівець Сергій Расчупкін, через 13 секунд після нього фінішував 32-річний Едуард Гапак з Ужгороду, а бронзову нагороду виборов 24-річний словак Патрік Вишньовський.