Слухай онлайн
Економіка

«Укртелеком» підвищує тарифи на дзвінки з фіксованих на мобільні телефони

Національний оператор зв’язку — компанія «Укртелеком» з 1 січня 2007 року підвищує тарифи на дзвінки з фіксованих на мобільні телефони — про це «Гал-info» повідомили в «Укртелекомі». Зокрема, вартість розмов становитиме 1 грн/хв (0,0167 грн/сек.), що на 20 коп./хв вище за тариф, визначений рішенням Нацкомісії з питань регулювання зв'язку (НКРЗ) від 5 травня 2006 року.

 Індексацію тарифів в компанії пояснили набуттям чинності закону про поправки в закон «Про телекомунікації» (щодо переліку загальнодоступних телекомунікаційних послуг), прийнятий Верховною Радою 28 листопада 2006 року. Відповідно до цього документу, до загальнодоступних телекомунікаційних послуг (тарифи, що регулює держава) відносяться тільки послуги місцевого телефонного зв'язку.
НКРЗ оголосила про поетапну індексацію тарифів. Разом з тим, на другому етапі НКРС понизила розцінки на дзвінки з фіксованих на мобільні телефони на 20 коп./хв - до 80 коп./хв (без ПДВ), але при цьому була підвищена абонентська плата. В цілому, пакет нововведень свідчить про зростання вартості послуг національного оператора зв'язку - ВАТ «Укртелеком».
Нагадаємо, що ще в квітні НКРС заявила про об'єктивні передумови перегляду тарифів, що експертами було розцінено як створення умов успішнішої приватизації «Укртелекому», який контролює ринок місцевого телефонного зв'язку на 93%. Індексація вказаних тарифів дозволить підвищити рентабельність компанії в збиткових проектах цифровизації мереж в містах і телефонізації сів.
Відзначимо, що скандал навколо перегляду розцінок на телекомунікаційні послуги вибухнув у вересні минулого року. НКРЗ затвердила проект рішення, що передбачає зниження тарифів на дзвінки абонентам мереж мобільного зв'язку на 20%, на міжнародний зв'язок - на 17-70% (залежно від напряму), на міжміський - на 13-17%, але не передбачила підвищення абонентської плати за телефон - на 30% для сільського населення і на 50% для міського. Вартість хвилини місцевої розмови в місті збільшена до 5,4 коп. (з ПДВ).

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");