Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

УНП і НРУ ініціюють об’єднавчий процес – Богдан Бедрило

Перша зустріч керівних органів Львівських міських організацій УНП і НРУ завершилась прийняттям рішення про необхідність обговорення об’єднавчого процесу в низових структурах партій. Про це «Гал-info» повідомив голова Львівської міської організації Народного Руху України Богдан Бедрило.
«Учора була перша широка нарада між НРУ і УНП, на якій були присутні голови і заступники міських організацій обох партій, а також голови районних організацій у місті Львові. Ми обговорили питання об’єднання партій, однак жодних рішучих кроків на цьому шляху поки не зроблено. Було домовлено про проведення внутріпартійних дискусій щодо цього питання в низових ланках», – сказав Богдан Бедрило.
Водночас голова Львівської міської організації Народного Руху України зазначив, що НРУ і УНП знайшли порозуміння.
«Наша зустріч продемонструвала, що є розуміння з обох сторін і немає жодної ворожнечі. Крім того, низка політичних партій готові долучитись до цього об’єднавчого процесу. Це перш за все КУН, ВО «Свобода» та інші національно-демократичні структури», – додав Бедрило.
За його словами, протягом місяця планується наступна зустріч УНП і НРУ. Богдан Бедрило також підтвердив факт створення міжфракційного об’єднання «Українська правиця» у Львівській облраді.
«Народний Рух і Українська народна партія висловили згоду щодо такого кроку в найближчий час», – підтвердив голова Львівської міської організації НРУ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...