Слухай онлайн
Політика

УНП закликає ВО «Батьківщина» до внесення у Коаліційну угоду пункту про визнання ОУН-УПА воюючою стороною

Сьогодні, 6 червня, новообраний голова Львівської обласної організації Української Народної Партії Богдан Козак через ЗМІ закликав лідера Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Івана Деньковича проявити свою національну свідомість, підтвердити задекларовану раніше позицію  та  наполегливіше вимагати від лідерів БЮТу внесення в Коаліційну  угоду пункту про визнання вояків УПА учасниками національно-визвольної боротьби. Про це повідомили у перс-службі ЛОО УНП.

Богдан Козак наголосив, що представники ВО «Батьківщина» на Львівщині повинні взяти на себе відповідальність та ініціативу якнайшвидшого правового врегулювання статусу вояків УПА: «Саме цей крок буде випробуванням БЮТ на здатність захищати національні інтереси українців у парламенті. Виборці Львівщини, віддаючи голоси за БЮТ, одночасно голосували за його передвиборні декларації щодо визнання УПА, які особливо часто звучали на Львівщині. Українська Народна Партія готова підтримати колег з Львівської обласної організації ВО «Батьківщина», а також «Нашої України», адже УНП вже зібрала понад 1 млн підписів за визнання УПА, що засвідчили народну підтримку всім політичним силам, які спроможуться провести відповідний закон у Верховній Раді. Українці очікують цих реальних дій саме від Помаранчевої коаліції», - заявив Богдан Козак.
Нагадаємо, що для потенційних учасників коаліції у Верховній Раді — Соціалістичної партії України, питання визнання ОУН «УПА» є принциповим, дискусії навколо визнання ОУН УПА стало одним із каменів спотикання під час створення проекту коаліції між Блоком «Наша Україна», БЮТом  та СПУ.             

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...