Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Управління промисловості та підприємництва Львова готує положення про розміщення малих архітектурних форм

П’ятого липня цього року Комітет підприємців Львівщини звернувся до міського голови Львова з проханням вжити заходів з метою захисту інтересів та прав підприємців стосовно розпорядження міського голови від 03.052006 №400 «Про впорядкування розміщення малих архітектурних форм». Міський голова дав доручення заступникам міського голови з питань промисловості та підприємництва та з економічних питань розглянути це питання по суті.

Це звернення було розглянуто і 13 липня цього року питання, яке стосується врегулювання розміщення МАФ, було винесено на розгляд сесії Львівської міської ради. Тоді ж депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу, відповідно до якої управління промисловості та підприємництва разом з управлінням архітектури та містобудування повинні до 01.10.2006 року подати на розгляд Львівської міської ради положення про розміщення МАФ у м.Львові.
Слід зазначити, що цією ж ухвалою додатково було затверджено перелік МАФів, які були встановлені з дотриманням вимог, а договори оренди земельних ділянок були закінчені у 2006 році. Тим МАФам автоматично на рік, до прийняття положення, продовжено термін оренди.
Тож станом на 13.07.2006 року питання розміщення МАФів, про які згадує Комітет підприємств Львівщини, було врегульовано.
Неврегульованими залишаються ті МАФи, які не сплачують ні копійки до міського бюджету і створюють нездорову конкуренцію тим підприємцям, які працюють у правовому полі і є справними платниками до міського бюджету. Стосовно перших позиція міської влади залишається  незмінною: вони повинні узаконити свою діяльність або піти з ринку.
На сьогодні управління промисловості та підприємництва разом з управлінням архітектури та містобудування готує положення про розміщення малих архітектурних форм у м.Львові, яке перед поданням на розгляд сесії Львівської міської ради пройде усю процедуру проходження регуляторного акту: аналіз регуляторного акту; підготовка аналізу регуляторного впливу; оприлюднення регуляторного акту, громадські слухання; винесення проекту на розгляд до регуляторного органу, оприлюднення затвердженого регуляторного акта; відстеження результативності регуляторних актів.
Управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради звертається до Комітету підприємців Львівщини взяти активну участь у розробці, обговоренні та внесенні своїх пропозицій до положення про розміщення малих архітектурних форм у м.Львові. Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ